מתרגש לספר שחברי ניר גורלי ואני התחלנו לשדר תוכנית מגזין מוזיקה שבועית חדשה בתחנת כאן 88. בתוכנית שלנו אנחנו מדברים על הדברים הכי מעניינים בעינינו שקרו בעולם המוזיקה בשבוע החולף. האוריינטציה היא, כפי שבטח ניחשתם, יותר לכיוון מחוזות האלטרנטיב והאינדי אך ממש לא רק. וכך יצא שתוכנית, שתיכננו שתהיה כיפית וקלילה, נפתחה בלית ברירה עם הידיעה המצערת מאוד על מותו בטרם עת של כריס קורנל.

ניר גורלי ואני בהתרגשויות לקראת שידור התוכנית הראשונה של המגזין בכאן 88

עוד דיברנו על ההוצאה המחודשת של פסקול הסרט Singles, החלפנו קצת חוויות מהופעתה של אירוסמית בה שנינו נכחנו (לביקורת שלי על ההופעה באתר טיים אאוט), וכאילו כדי להציל את האינדי קרד שלנו אחרי פתיחה כל כך גראנג'ית והארד-רוקית חתכנו לחדש של Broken Social Scene. שוחחנו עם עופר נחשון, ששידר את האירוויזיון ושאת ההודעה שלו על יומה האחרון של רשות השידור כל העולם פירש בטעות כהודעה על פרישת ישראל מהאירוויזיון – מה שאותי הצחיק מאוד.

אחרי המלצות אישיות שלנו על הופעות בפסטיבל יערות מנשה שמתקיים בסוף השבוע הזה, הצגנו את פינת החדשה הלא חשובה בעליל הראשונה. יש לנו הרגשה שבתוכניות הבאות נרחיב את הפינה הזאת עם עוד ועוד חדשות לא חשובות. מקווים שתהנו מהתוכנית.

האזינו כאן:
המגזין עם ניר גורלי ואורי זר אביב משודרת בימי חמישי, 22:00־21:00, בתדר 88FM ובאונליין

אגב כריס קורנל, התראיינתי כמה שעות לפני שידור המגזין לתוכנית הטלוויזיה "חמש מקורי" החדשה בהגשת דרור פויר וענת קורול, שמשודרת מדי יום בערוץ 1, כדי לדבר על מותו העצוב – שמאז התברר כהתאבדות. נראה לי שבאתי במצב רוח טוב מדי בשביל לדבר על מוות. לא יודע, תגידו אתם.