התוכנית משודרת בימי שני ב-13:00 ברדיו הקצה וברדיו הבינתחומי.
לאור בזויות בפייסבוק

Mystery Jets – "Bubblegum"

סינגל חדש של הלהקה הלונדונית שמערבבת פרוג עדין, פסיכדליית סיקסטיז פינק פלויידית, אמריקנה ו-ווייב של המנוני אצטדיונים. האלבום הקודם שלהם, "Radlands" תפס אותי עם שירים מעולים כמו "Someone Purer" ושיר ההלל הרומנטי למיקסטייפים "Greatest Hits". "באבלגאם" החדש לקוח מתוך האלבום החדש והחמישי של הלהקה – "Curve of the Earth".

Mystery Jets
Mystery Jets

Silversun Pickups – "Nightlight"

איכשהו חמק ממני ש-Silversun Pickups הוציאו אלבום חדש לקראת סוף השנה שעברה, אבל הי, עדיף עכשיו מאשר בכלל לא. אז הם אמנם לא ממציאים כאן את עצמם מחדש, או לחלופין לא ממציאים משהו כלשהו מחדש – אבל זה עדיין נשמע כל כך טוב.

Silversun Pickups - Better Nature
Silversun Pickups – Better Nature

Sheer Mag – "Can't Stop Fighting"

הרכב חדש מפילדלפיה, שעדיין נמצא לפני האלבום הראשון שלו, ונשמע לי מבטיח מאוד עם השילוב שלו בין רוק קלאסי סבנטיז סטייל להגשה Pאנקית. זה הסינגל החדש שלהם.

Sheer Mag
Sheer Mag

Half Japanese – "We Cannot Miss"

הרכב וותיק מאוד ממישיגן, שיוצר מאז שנות השמונים ארט-Pאנק נסיוני, שהשפיע על הרבה הרכבים אחרים שיצרו אחריו פופ בהשראת Pאנק. את להקת "חצי יפני" הקימו האחים דיוויד וג'אד פייר. האחרון נחשב לאחת מאושיות האינדי וה-DIY האמריקאיות היותר מוערכות. לקוח מתוך האלבום המיליון ושש שלהם – "Perfect" שיצא בסוף החודש שעבר.

This Is The Kit – "Waterproof"

בסוף השבוע האחרון התקיים בבריסטול, אנגליה פסטיבל של תחנת הרדיו BBC 6 ותוך כדי השידורים שלו נחשפתי ליוצרת קייט סטייבלס, שפועלת תחת השם This Is The Kit ושהוציאה ב-2013 את האלבום " Wriggle Out The Restless". השיר המפיל הזה מתוכו.

This Is The Kit - Wriggle Out The Restless
This Is The Kit – Wriggle Out The Restless

DIIV – "Under the Sun"

בקרוב אצלנו 1#: להקת DIIV של זאקרי קול סמית', לשעבר גיטריסט הביץ' פוסילז, שחזר ממוסד גמילה עם אלבום חדש וכעת יוצא לסיבוב הופעות בינלאומי. DIIV יוצרים שוגייז אפלולי עם השפעות גראנג'יות (על אף שנשמע כמו ערבוב של שמן ומים, זה קורה). 13 באפריל ברדינג 3.

זאקרי קול סמית' מ-DIIV
זאקרי קול סמית' מ-DIIV

A Place To Bury Strangers – "Straight"

בקרוב אצלנו 2#: ההרכב שהוכתר כלהקה הרועשת ביותר בניו יורק תגיע לישראל להופעה ב-18 באפריל בבארבי. בניגוד ל-DIIV, השוגייז שלהם הרבה יותר קשוח. מדובר בחומר קצת יותר קיצוני – למיטיבי לכת.

A Place To Bury Strangers
A Place To Bury Strangers

Marlon Williams – "I'm Lost Without You"

אחרי "הלהקה הרועשת ביותר בניו יורק" או משהו כזה, מגיעה הבלדה המהממת הזאת של יוצר ניו זילנדי צעיר שאת אלבום הבכורה שלו הוציא בשנה שעברה. במקור, פנינת האולדסקול המתוזמרת הזאת בוצעה על ידי הזמר טדי רנדוזו ב-1964.

Marlon Williams - Self Titled
Marlon Williams – Self Titled

Bruce Haack – "National Anthem to the Moon"

מחלוצי המוזיקה האלקטרונית שהחל ביצירת מוזיקה לילדים אחראי ליצירת המופת "Electric Lucifer" מ-1970. האלבום מושפע כבד מספייס ואסיד רוק פסיכדלי ומתאר פציפיסט הלכוד במלחמה שמשתוללת בין גן עדן לגיהנום. זה אלבום מטורף, יפהפה ולחלוטין פורץ דרך.

Bruce Haack - Electric Lucifer
Bruce Haack – Electric Lucifer

Mercury Rev – "Opus 40"

בקרוב אצלנו 3#: מרקורי רב חוזרים! הם הוציאו בשנה שעברה את "The Light In You" שהיה אלבום ראשון שלהם מזה 7 שנים, והם יופיעו בבארבי ב-20 ביולי (שזה עוד מלא זמן). ההופעה הקודמת שלהם בתל אביב הייתה נהדרת ממש ואני בכיף אלך שוב. ועל אף שאני מת על התקופה המוקדמת של הלהקה כשהיא עוד הייתה הרכב מחתרתי שעושה מלא רעש, "Opus 40" השמיימי תמיד יהיה השיר האהוב עלי שלהם.

Iggy Pop – "Paraguay"

איגי פופ לא רוצה יותר לשמוע, לא רוצה יותר לראות. קשה לו להתמודד עם עידן המידע. הוא מעדיף שתדחפו את הלפטופ לפה המטונף שלכם ותחרבנו אותו שלם. הוא מעדיף לחיות בפארגואיי באנונימיות מבורכת. זה השיר שהכי עושה לי את זה בינתיים מהאלבום החדש שלו יחד עם ג'וש הומי – "Post Pop Depression" החדש.

Iggy Pop - Post Pop Depression
Iggy Pop – Post Pop Depression

Andrew Weatherall – "The Confidence Man"

אלבום סולו חדש לאיש שפחות או יותר עשה הכל, מטכנו ורוק דרך דאב ופסיכדליה וכלה בהפקת כמה מהאלבומים הכי טובים בהיסטוריה (לדוגמה Screamadelica של פריימל סקרים).

Andrew Weatherall
Andrew Weatherall

Primal Scream feat. Sky Ferreira – "Where The Light Gets In"

מי אמר פריימל סקרים? שיר חדש עם סקיי פררה שנשמע כמו הגרסה הכי (אלקטרו)פופית של הג'אנקיז האהובים. סינגל ראשון מתוך האלבום "Chaosmosis" שפריימל סקרים עומדים להוציא.

Riton feat. Kah-lo – "Rinse & Repeat"

לא יודע מאיפה הדבר הזה צץ לי, אבל זה מקפיץ לי ת'תחת כבר כמה ימים.

התוכנית משודרת בימי שני ב-13:00 ברדיו הקצה וברדיו הבינתחומי.
לאור בזויות בפייסבוק