כבר לא רוצים לקנות את מה שנגיש לכולם דרך האינטרנט ובחינם. מה שכן רוצים זה "לימיטד אדישן" של אותו האלבום בדיוק רק שתבוא עם נצנצים ואיזו הקדשה. חובבים מושבעים של אמן או להקה רוצים להראות לעולם (ולעצמם) שהם אוהבים את האמן יותר משאחרים אוהבים אותו. זה עיניין של איפיון העצמי. זה עינין ששווה בוחטות כסף.

אנדרו סביקס טוען שחברות המדיה הגדולות חייבות כבר להפנים שהן לא מוכרות לנו תוכן (מוזיקה, ספרים, סרטים). מה שהן כן מוכרות לנו זה את שירותן סביב ואל אותו תוכן.


In honor to all those organizations who instead of accepting that its model of business has expired, mutilate the music and the culture.Lady Pain via Flickr
  • "What you NEED to do is this – give your music away as high-quality DRM-free MP3s. Collect people's email info in exchange…"
  • "Gee, I really need some content. I could write some of it for myself to read today, but I'd rather pay someone else to do it."
  • "Arguing that you need to beef up copyright protection to make sure there are ways to generate revenue online incorrectly assumes that what people are paying for is the copyrighted content itself."