נבצר ממני להגיע לאולפנים בהרצליה אז במקום תוכנית רגילה, תקלטתי את השעתיים בבית בלי לקשקש לשום מיקרופון, ושלחתי לשידור. חייב לעשות את זה יותר, בלי קשר לרדיו. לתקלט לתוך המוח, לתוך האוזניות, בבית. מוזיקה במעגל סגור. פותחים את השעה The Underground Youth ממנצ'סטר וזולגים אל תוך True Widow. בהמשך אורי אלבוחר ממשיך לרגש והפעם – עם המן הרשע. ליובל הרינג מ-TV Buddhas יש להקה חדשה – ועדת חריגים.

חלום רע. יציאה שלא במקום. אלוהים עבודה. The Chill Marks הוא פרויקט יצירה בהתכתבות של בנימין אסתרליס ומישהי מטוויטר שהוא לא פגש. אחריו מתחילה ההתרגשות לקראת חזרתו לארץ של ניקולאס ז'אר עם קטע שלו שבו מסמפל את ריי צ'ארלס ואחריו רמיקס שלו לשיר חדש של קאט פאוור. אה, וגם WhoMadeWho הדנים בדרך לכאן. בהמשך שתי הקבלות מוזרות; בין להקת הספייס רוק העתיקה Hawkwind ללהקת לטאות הענק מכוכב הניבירו, ובין מוטורהד לליצני הבלו-גראס הייסיד דיקסי. עכשיו סתום ת'פה ושים שירים.

.
שואלים עצמכם (תשאלו) מי זאת עם הקאבר האדיר לגידי של שרון ליפשיץ? יופי. והרוסיות המחורעות לקראת הסוף? הן נרקבות בכלא. גם על זה כדאי לדעתאור בזויות משודרת בימי חמישי בשעה 22:00 ברדיו הבינתחומי 106.2fm.