מסורת ערבי האילתור והאוונגרד, "שות ושות", שאייל תלמודי (אוי דיוויז'ן) החל להריץ לפני עשר שנים בכל מיני מועדונים קטנים בתל אביב וירושלים, מגיעה לבמה הגדולה של הבארבי ביום ג' 21.2.12 (איבנט בפייסבוק).  כדי לזכות באחד משני הכרטיסים הזוגיים, השאירו תגובה כלשהי, עדיף לינק לוידאו שקשור באחד מהמשתתפים בשות ושות.  מי משתתף? המון חבר'ה טובים:

התלמודים (אסף ואיל מאוי דיוויז'ן), מאיה דוניץ המדהימה (מקהלת גבעול והסולנית הראשונה והמועדפת עלי של להקת איטליז), אדם שפלן, חגי פרשטמן (מונוטוניקס), אורי כנרות (בום פם), עוזי פיינרמן (רמירז), איתן רדושינסקי (מידנייט פיקוקס), יוני סילבר ונעם ענבר (הבילויים), אביב מארק (סבואיי סאקרס), ישי ברגר (יוסלס איידי, בוא לבר), שי צברי, המתופף הרצחני איתמר "הילד" לוי ושאול לוריא (קיין והבל 90210), יואב ביירך עופר פלד רועי חרמון ועונגי ציזלינג והרשימה עד פתוחה!

מה הקטע? כל המוזיקאים יתערבבו ויחולקו לפי קבוצות על הבמה, מה יקרה משם כבר לא ברור. תאמינו או לא, אבל שאול מזרחי (האבא של הבארבי) בעצמו התלהב מהעניין וביקש מתלמודי להביא את החבר'ה המופרעים שלו אליו. וכשאני מדבר על חבר'ה מופרעים, אז כאמור עברו עשר שנים וכולם היום יותר מוכרים וחברים בכל מיני להקות והרכבים שונים ומשונים. אין ז'אנר אחד שישלוט בערב ונשמע שזה הולך להיות התחרעות על הבמה מסוג שלא נראה במועדון כזה. תחשבו על ערב שיותר הגיוני לתפוס במקום כמו הצימר או גג בלבונטין 7, אבל הפעם זה בגדול.

מאיה דוניץ: