האתר קפה גיברלטר חוגג יום הולדת שנה בבארבי ועומד להרים שם אירוע גדול שכולל לא פחות מ-6 הופעות יוצאות דופן, ממש כמו האתר עצמו בנוף הבלוגים והעיתונות המסקרת מוזיקה בישראל. רוצים כרטיס זוגי? יש לי שניים כאלה לחלק! אתם יודעים כבר ת'נוהל – משאירים תגובה, נכנסים להגרלה ויומיים לפני יום ההולדת – שניים מכם מקבלים מייל משמח. כל תגובה שוות ערך בסיכויי הזכייה לכל תגובה אחרת. תרגישו חופשי להפציץ בלינקים מיוטיוב, רק הישארו בבקשה בקונטקסט של הפוסט. לא רוצה כאן שירים של הארקטיק מאנקיז ;).

למי שלא מכיר, האתר קפה גיברלטר החל פעילותו בזמן שכבר היו בישראל כמה וכמה בלוגי מוזיקה פעילים, חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות. אך כניסתו לא היוותה להם (או לי) שום תחרות, מהסיבה הפשוטה שמייסדו, אופיר טובול, בחר שלא להציף את הרשת בעוד פוסטים על פולק תל אביבי, אלא להעשיר בתוכן מסוג כזה שבאמת לא מקבל את החשיפה הראויה לו – מוזיקה אלטרנטיבית מהעולם הרחב: אפריקה, מדינות ערב, אסיה הרחוקה, דרום אמריקה ובעצם כל מקום שצומח בו משהו אורגינל. תוך זמן קצר הפך קפה גיברלטר מבלוג איזוטרי לאתר פופולארי שנותן במה למספר כותבים רב ואיכותי. תוך זמן עוד יותר קצר, הפכו קפה גיברלטר ואור בזויות לחברים טובים, פירגונים הדדיים ורצון ממשי לתמוך אחד בעבודתו של השני. אני גאה להיות חלק בערב שעומד להתקיים ב-24 בחודש.

תראו אילו שמות הבנאדם אירגן לאירוע! אם אתם וותיקים באור בזויות אז את משפחת אלייב אתם כבר בטח מכירים (שכוללת שלושה דורות של מוזיקאים בו זמנית על הבמה). את הפסנתרן האגדי מוריס אל-מדיוני אתם מוכרחים להכיר (ולא נשארו לכם המון הזדמנויות… האיש כבר בן 83)! Toot Ard הצעירים ממג'דל שמס, שאירחתי ממש לא מזמן בתוכנית הרדיו של הבלוג, גם יגיעו לתת בראש ולטעמי הם עוד יהיו גדולים ומוכרים, אם לא כאן אז בטח בביירות (בקרוב אלבום בכורה). נינו ביטון ווירטואז העוד והבנג'ו גם יבוא, הרכב מיוחד של אייל תלמודי (Balkan Beat Box, אוי דיוויז'ן), יהודה שווייקי בפלמנקו ולכו תדעו מי עוד ייתווסף בדקה התשעים. כנסו לפוסט שכתב אופיר בקפה גיברלטר, עם הסברים על כל האמנים המופיעים ביום ההולדת (כולל קטעי וידאו מעולים) – זה לא בושה מורה נבוכים. גם גיאחה יגיע לתקלט בפתיחה ואני אתקלט לפני ואחרי משפחת אלייב האדירה. באמת לא לפספס. אני מביא את אבא שלי, תביאו אתם את אחותכם.

ההגרלה הסתיימה. הזוכים, כל אחד בכרטיס זוגי, הם: רועי (שיביא את אבא שלו) ותום.

תודה לכולם על ההשתתפות ועל התגובות המעולות!!!!