מאז שחבר הבלקן ביט בוקס, המתופף והמפיק המוערך תמיר מוסקט, החל לעבוד עם משפחת אלייב על אלבום – פתאום כולם מדברים על גרוב בוכרי. אז מבלי לבלבל יותר מדי את השכל אני יכול להציע לכם את הדרך המושלמת להבין דרך הבטן במה מדובר. יש לי 2 כרטיסים זוגיים למסיבת ההשקה של משפחת אלייב המהוללת, שכוללת שלושה דורות של נגנים וזמרים בו זמנית על הבמה ובראשם סבא אלו אלייב (חמישי 7.7, קומפורט 13).

אורחים נוספים ממש שווים, שמתאימים כל אחד בדרכו שלו לערב המיוחד הזה יבואו גם לחגוג (פרטים למטה). להשתתפות בהגרלה וסיכוי לכרטיס זוגי להילולה השאירו איזושהי תגובה. זרמו על מוזיקת עולם שלא מזכירה דולפינים בשום צורה, אם בא לכם להשאיר איזה לינק יוטיוב. אני אבחר את הראשון, קחו את זה לאן שבא לכם.

כמו שהזכרתי, בנוסף למשפחה יעלו לבמה גם כמה אורחים מן השורה הראשונה של הגרוב הישראלי: רדיו טריפ המעולים (עופר טל ואורי ורטהיים) יתקלטו בהתחלה ובסוף, דודו טסה ששחרר לאחרונה את הפרויקט המדובר שלו עם להקת הכוויתים לשירי סבו העירקי. אורי כינרות הגיטריסט החייתי של בום בם, נועם ענבר – חצי הצמד הבילויים שעומד באופן מפתיע מאוד להוציא אלבום שלישי (שככל הנראה ייקרא "בולימייה"). ובנוסף תגיע גם אורחת שכבר מסקרנת אותי זה זמן מה, ריף כהן שמה ואם אתם עדיין לא מכירים את הקליפ הזה שלה עם רביד כחלני (מפרויקט הימן בלוז)… אז עכשיו אתם מכירים!

כבר הייתי בלא מעט הופעות של משפחת אלייב וזו מסיבה מעולם אחר. בעצם יותר נכון – זו מסיבה מטג'יקיסטן, אבל אם לא ראיתם אותם עדיין בלייב אז זה לגמרי יהיה מעולם אחר בשבילכם. יש כאלה שמשום מה חושבים, שמשפחת אלייב זו חמולה של מיליון מתופפים וזהו. אך ממש לא. אני בכלל חושב שהכוכב הכי גדול של המשפחה הזאת מתגלה בתור הילדה הקטנה שלהם, שמנגנת בכינור – ווירטואוזית מטורפת שנראה שאפילו לא מתאמצת עם החיוך הביישני הזה שלה.