בשבת הקרובה (22.1) בקומפורט 13 עומד להתקיים ה-World Wild, קרנבל שמח ולמען האמת גם די מוזר בקומפורט 13. יהיו שם שלוש הופעות מרכזיות לא קשורות, או שאולי בעצם כן: ההופעה הראשונה תהיה של משפחת אלייב הבוכרית, שמורכבת משלושה דורות של מתופפים (ימבה אנשים על הבמה) ושהוציאה לאחרונה אי.פי בהפקתו של תמיר מוסקט ובעזרתו של יוני לוי מאיזבו. לפני כמה חודשים ראיינתי את מוסקט על המשפחה ההזויה הזאת, מאז אני מת לראות אותם:

ההופעה השניה היא של  עידן K, מפיק, דיג'יי ובעיקר פרקשניסט משוגע עם חיבה יתרה לאפרו ביט ולאלף ואחד סגנונות שונים של מוזיקה אקזוטית. גם הוא יעלה לבמה עם חמולה משלו (Idan K and the Movement Of Rhythm). לאחרונה K שיחרר סינגל חדש עם קרולינה, והוא עומד להוציא בקרוב ולפני כמה חודשים הוציא  את אלבום הבכורה שלו. זו תהיה הזדמנות מעולה לקבל טעימה חיה ממנו. וההופעה השלישית היא של בום פם. הם כבר ממזמן לא צריכים שיסבירו מי ומה הם. התקווה הגדולה שלי לערב הזה היא שההופעות יזלגו אחת אל תוך השניה. מדובר כאן במשהו כמו 25 נגנים שיעלו וירדו מהבמה וזה לא כולל את מערך הדיג'יים המרשים שיתקלט שם:

וולטר (טבק) – הדיג'יי שיתקלט בחתונה שלי (לא, אני לא מתחתן)

דוני קיסלוק (אננס ביטס) – ביטים ברזילאים, חיזוק רציני ללטינו-Fאנק של עידן K

אורי בנקהלטר (העורך המיתולוגי של 106) – מה שכתוב בסוגריים די ממצה את זה, לא?

יש לי כרטיס זוגי אחד לחלק ועוד שניים בודדים! במילים אחרות, יש סיכויי זכייה בכלל לא רעים. להשתתפות בהגרלה כל שעליכם לעשות זה להשאיר תגובה כלשהי. עדיף שתהיה מטומטמת ולא קשורה כלל לנושא ההגרלה. מה הסתבכתם? הנה,  תכתבו מה השיר הכי גרוע האהוב עליכם בעולם. הזוכים ייבחרו רנדומלית.

הזוכים הם: צוק בכרטיס זוגי. אופיר ונועה כל אחד בכרטיס אחד