שעה ראשונה: Hold But Let Go, שהוא כמעט זן בודהיסטי עבורי פותח את התוכנית שעוברת דרך אלט-קאנטרי סבנטיזי עם יצירות מופת של מיקי ניוברי, ג'קסון בראון וג'ין קלארק. אותם ממשיכים האינדי-פולקיסטרז האמיתיים ג'ייסון מולינה (Songs: Ohia) זצ"ל ומאט סוויני (יחד עם בוני פרינס בילי) וניק קייב שובר לרסיסים, עם אחד מהקטעים היפים מתוך האלבום המושלם – No More Shall We Part מ-2001. אה, ושמעתם שיוצא עכשיו סרט עליו? סבא רבא היא להקה ישראלית שהוציאה בעמריכה אי-פי מגניב לאללה, ברדו פונד הפסיכדליים משלבים מפלי דיסטורשן עם חליל צד עדין. השעה הראשונה נחתמת בקלילות מסוימת עם טעימה נוספת מהסולו החדש של אהרון פרימן (aka Gene Ween), איתו גם פתחתי את התוכנית לפני שבועיים.

שעה שניה: יאמנטאקה שלא החליטו אם הם קנדים, יפנים או אינדיאנים הזכירו לי משום מה את דה גאת'רינג ההולנדים. השעה מסתיימת עם השיר המלאכי של סנואובירד, שהוא הדואו החדש של סיימון ריימונד (מקוקטו טווינז) וסטפני דוזן. מפה חותכים לוייב אלקטרוני, פאנקי וחרמני יותר עם קלאסיקה מודרנית של firstborn הנשכח ולאונג' טכנואידי של טוד טרייה המעולה. ג'אנגל, מודימאן, ננה צ'רי ודה באג, שהוציאו ארבעתם אלבומים מעולים השנה, מובילים את השעה ליצירה הקתרטית של החצוצרן הלבנוני המדהים איברהים מאאלוף. ולסיום סיומת: מסתבר שפיית' נו מור עומדים להוציא באפריל אלבום ראשון מזה 17 שנה.

Lightbaz 174: Hold But Let Go by Uri Zer Aviv on Mixcloud

אור בזויות משודרת בימי שלישי, בשעה 20:00, ברדיו הבינתחומי

הערה מנהלתית: מתנצל בפני כל מי שרגיל להאזין לתוכנית דרך אייקאסט או אייטיונז (שעובר דרך אייקאסט), פשוט השירות חינמי הישראלי ששירת אותי כל כך יפה ב-5 שנים האחרונות הפסיק לתפקד. אני לא מצליח יותר להעלות לשם תוכניות. פניתי לאתר בבקשה לעזרה. מקווה שיענו לי בקרוב.