בזמן שהפוסט הזה עולה לאוויר, רוב הכרטיסים להופעה של Junior Boys בלופט שבשוקן 27 (קומה שמינית) כבר אזלו ולי עדיין יש אחד לחלק במתנה! קלאסה. N-Factorial, שהביאו ארצה את dOP, וממש לאחרונה החזירו לכאן גם את אלן אליין – הם אלו שאחראים גם על הייבוא המשובח הזה. להשתתפות בהגרלה שתסתיים ממש באחר הצהריים של יום חמישי, ערב המופע – השאירו תגובה כלשהי. אם אין לכם מושג איזו תגובה להשאיר – אתם מוזמנים לנסות ולהסביר לי, איך יכול להיות שבקבוק שליש ליטר גולדסטאר מזכוכית עולה במכולת יותר מבקבוק חצי ליטר גולדסטאר מזכוכית. אני לא מבין את זה.

כל מה שקשור בצמד הקנדי הזה נוטף סטייל, אבל האמת היא שכבר כתבו על כך המון ואני גם די מסכים עם רוב מה שאומרים עליהם. נראה לי שאפשר לתמצת את סוד הקסם של ג'וניור בויז למילה אחת – עידון.  קבלו מיקס-סט ג'וניור בויז לקראת ההופעה שרקח דיג'יי Verbnine (גבריאל ליברמן). מרמיקסים של ג'וניור בויז עצמם לקטעים של אחרים דרך רמיקסים של השירים שלהם בידי הוט צ'יפ, דה פילד, קארל קרייג ועוד.


download MP3

Verbnine מציג את הג'וניור בויז בגרסאת הלילה האלגנטית שלהם, אך מומלץ מאוד להאזין גם לגרסאות המקוריות של השירים מתוך שלושת האלבומים שהוציאו עד כה. עידון. בא לי ללבוש חליפה כשאני שומע את המוזיקה הזאת, חליפה שלא מנקרת עיניים. משהו כזה שיושב טוב ושרק חדי הבחנה יידעו מי תפר.

וזה לקוח מתוך So This Is Goodbye, האלבום השני של ג'וניור בויז.

בנוסף לג'וניור בויז, עומדות לפתוח את הערב הזה גם שתי להקות מקומיות – שלגמרי שווה להגיע מוקדם במיוחד ולראות גם אותן. אנטיביוטיקה היא להקת אינדי ישראלי ששרה בעברית וקיימת כבר לא מעט זמן, אך בקרוב עומדת בשעה טובה לשחרר אלבום בכורה. מונומליציה! הבורג! את הקטע הזה צילמתי באינדינגב, כמה שעות לפני שהשמש והערק גרמו לי לבקש ממשהי את מספר הטלפון שלה, אחרי שמסתבר שהיא כבר נתנה לי אותו לילה קודם… בסוף הפסטיבל הייתי כל כך מיובש ומטופש, שכשסוף סוף נכנסתי למקלחת בדירה שלי – עשיתי את זה עם הכובע עדיין על הראש.

אנטיביוטיקה יחד עם תעני אסתר – "הבורג" / אינדינגב 2010

אבל השיר הזה… השיר הזה הוא כבר המנון קאלט רוק מקומי, מונומליציה מיינד יו!

את Lorena B עדיין לא יצא לי לראות בהופעה, אבל עידו שחם ראה גם ראה וחזר עם בשורה. אם אנטיביוטיקה מחזירים אותי לרוק הגיטרות העברי והטוב, לורנה בי דווקא מושכת לכיוון הרבה יותר אלקטרוני עם קרירות שלא מכאן. הוידאו כאן למטה הוא לשיר Swallow My Gum וצולם באולפן חזרות. אתם בטח זוכרים שעד לפני כמה חודשים המון ברים בתל אביב התמלאו במסטיקים מלבניים סטייל "אורביט" עם עטיפת כסף ומעליה עוד אחת לבנה שכתוב עליה – Would You Swallow… אז כן , זה היה פרומו לזה:

הזוכה בכרטיס: עידו (איש קריות). בדוק מייל חביבי 🙂