ככה עושים הסברה נכונה. ככה מייצאים לעולם את מה שכן טוב במדינה. רק ככה הגויים ילמדו – דרך הרגליים זה יעלה להם לתחת ודרך הלב זה ישקע להם בראש! הרי, יש לנו פה הרבה יותר מכמה גמלים ובחורות בביקיני עם נשק אוטומטי על הגב (טוב, הדוגמא האחרונה דווקא די מגניבה, אם ממש משתדלים שלא לחשוב עליה לעומק). האוסף החדש של נבחרת הגרוב הישראלית יוצא בימים אלה בארץ ובחו"ל ולי הוא נשמע כמו דרך נפלאה להכיר לעולם את מה שכן זורם כאן (חוץ מדם, זה הם מכירים). הערב (חמישי, 3.3) יושק הדיסק החדש בחגיגת הופעות מטורפת בהאנגר 11. תתכוננו לשואוקייס של אחת הסצנות היותר כיפיות במוזיקה הישראלית של השנים האחרונות:

קותימן הגאון, Soulico שבדיוק חוזרים מסיבוב הופעות באמריקה, הנשמה המקומית – קרולינה, בום פם המתיוונים יחד עם 'דה קיד' – המתופף המעולה שלהם שמכניס בהם וייב מטאל בריא, התפוחים והאחים רמירז שאולי יתאחדו שוב למגה-זורד שנקרא "התפואחים", אשף הסמפלרים וחצי הצמד ביטר ג'וז הלוא הוא שי ליברובסקי aka דיגיטל_מי, דיג'יי הקטיק מהחבר'ה של טבק והדיג'יי מארקי Fאנק שנראה ונשמע כאילו ברח מבית חולים פסיכיאטרי בסיקסטיז, The Koliphones שמחזירים עטרה מזרחית ליושנה, האיש שנשאר מבחירה בסבנטיז – עוזי נבון, הדדהדז הישראלים – Tree, להקת Left. פאק זה הרבה מוזיקאים, את מי שכחתי? רגע. כן: רדיוטריפ, MC Goga – הסולן של לוס כפרוס, אייל תלמודי – הנשפן של הבלקן ביט בוקס ויורם ארבל שדופק קאמבק מגניב לאללה עם חידוש לשיר של עצמו, "תני לי הזדמנות", מתוך האלבום היחיד שהוציא ב-1972.

לכבוד הפסטיבל, החבר'ה בלייבל אודיו מונטאז' מפנקים בשני עותקים של האוסף המדובר – Mediterranean Grooves and Raw Sounds. כדי להיכנס להגרלה השאירו בתגובות איזה אמן ישראלי לדעתכם רצוי שלא ייצג את ישראל בחו"ל (ואתם יכולים גם להשאיר תגובה סטייל "תביא דיסק ותפסיק להתחכם" – זה גם תופס). אגב, רק כדי להפריך את השמועה – זה לא דיסק כפול אבל כן אלבום אחד ארוך וגדוש בלא פחות מעשרים קטעי הסברה ישראלית טובה ואנטי-שכלתנית:

1. Boom Pam – Sabal'e

2. BTA – Hijazz Chaser (UBK Remix)

3. Kutiman – Losing It (Featuring Karolina)

4. Radio Trip – Computer Singing (Alphomega Remix)

5. The Apples – Thang

6. The Koliphones – Voyage to the Sun

7. Les Hippies – Soleil Conchan

8. עוזי נבון ומכרים – לא אוותר על עצמי

9. The Ramirez Brothers – Cactus

10. Soulico – Today's Funk

11. יורם ארבל – תני לי הזדמנות

12. Funk'n'stein – Back Road Funk

13. Marsh Dondurma – Tosha Baritosha (Edit)

14. Boom Pam VS Radiotrip – Hashish

15. להקת צלילי העוד – נעימת פופ עוד

16. Shmemel – Apple Sauce (Edit)

17. Uzi Ramirez – Girl Don't lie

18. B&B – Say what (Edit)

19. קרולינה – שוב עם עצמי (Extended version)

20. Audio Montage All-Stars – Glitch Hope (Edit)

בנוסף לדף האיבנט לגרוב פסטיבל יש גם מיני אתר בפייסבוק שכיף לשחק בו