הבלאק נידלז. יום שישי, לבונטין 7. גראז', Pאנק וצ'ה צ'ה = רוקנ'רול

מסתבר שקיימת סצינת גראז' רוקנ'רול Pאנקית ושמחה גם בברזיל הרחוקה. S Shaking Records מביאים ללבונטין 7 את הבלאק נידלז – טריו קשוח אבל מלא חדוות נעורים שמערבל את מורשתו של הגיטריסט האגדי המנוח –לינק ריי עם רוקאבילי ופסיכדליה דרום אמריקאית. זה ייקרה בשישי הקרוב (12.11), יענו מחר! ובשבת הופעה נוספת באוגנדה בירושלים.

אחרי שליאור אסטרו (משייקינג רקורדס ולשעבר חבר בלהקת האסטרוגליידס, עליה השלום) הביא לכאן את קינג קאהן אנד BBQ שואו ואת הבלאק ליפס, רגע לפני שהפכו למפורסמים מדי, החלטתי להקשיב להמלצותיו של הדוקטור. גם אם מדובר כאן בלהקה שאפילו גוגל עדיין לא שמע עליה. הבלאק נידלז שחררו השנה את אלבום הבכורה שלהם Bury My Heart והוא כיפי לאללה, מלא המנוני התפרעויות לצד קטעים אינסטרומנטליים מלוכלכים.

איזה לילה זה הולך להיות שישי הקרוב! למרות שדילינג'ר אסקייפ פלאן מופיעים בבארבי, נראה לי שאני הולך לבלאק נידלז ומשם ממשיך למיקס  מאסטר מייק באומן 17. כשזה מגיע לרוקנ'רול מחתרתי ופרימיטיבי שמדבר ישירות לתחת, לבטן ולרגליים – אני בפנים. אז איך זוכים בכרטיס? השאירו תגובה. אם אתם לא יודעים איזו תגובה, אתם יכולים לכתוב את צירוף המילים – ירקות שורש. מבחינתי זה תופס.

The Black Needles – Bury My Heart
[podcast]http://www.lightbaz.com/wp-content/uploads/2010/11/02-Bury-My-Heart.mp3[/podcast]

The Black Needles – Sweat Lodge
[podcast]http://www.lightbaz.com/wp-content/uploads/2010/11/09-Sweat-Lodge.mp3[/podcast]

The Black Needles – Journey To El Gran Pajaten
[podcast]http://www.lightbaz.com/wp-content/uploads/2010/11/03-Journey-To-El-Gran-Pajaten.mp3[/podcast]

הזוכה הוא אבי בוחבוט