הבית זונות באור בזויות נמשך עם עוד כרטיסים חינם. מה לעשות, כשמציעים לי לחלק כאן במתנה כרטיסים לאירועים שווים שאני בעצמי הולך אליהם, אני לא אומר לא (וכשמציעים לי לחלק לאירועים שלא הייתי הולך אליהם בעצמי, תהיו בטוחים שאני נמנע).

אם כן, חבורת סוליקו האדירה חוגגת עשר שנות פעילות (ימבה) ומרימה מסיבה בקלצ'ר קלאב בתל אביב בחמישי הקרוב (19/08). עידו 'וידו' סער, אייל רוב, מיכאל 'שימי סוניק' אמת ורונן סאבו (דה סוליקו קרו) יתקלטו ויתנו לאם סי זולו משיקגו לעשות את ההתחרעויות על המיקרופון. זולו הוא אם סי דאנסהול מעולה והוא אחד מהאורחים הרבים שמשתתפים באלבום הגדול שסוליקו הוציאו בשנה שעברה – Exotic On The Speaker, אלבום בו השתתפו בין השאר שמות ענקיים מעולם האלטרנטיב היפ הופ כמו דל דה פאנקי הומוספיאן, גוסטפייס קילה ו-ליריקס בורן. עוד יעלו ויבואו על העמדה החברים: סקול מאסטר (התפוחים), תת-מודאב (TABAC) ואבו דאבי סאונדסיסטם (הבחורצ'יק מהחומוס) בהופעת בכורה.

לכבוד המסיבה סוליקו רקחו מיקסטייפ מצויין של חצי שעה ככה, רק בשביל לתת איזה טיזר איכותי ומרקיד לקראת יום חמישי. שמעתי אותו. מעולה. יש מעט דאנסהול שאני ממש אוהב וסוליקו יודעים איך לתת את המינון הנכון שלו בין שלל הסגנונות שהם מנגנים אם זה היפ הופ, דאב, פאנק, אלקטרוני או ערבי. זה תמיד יוצא איכותי. הנה, אפשר גם להוריד למחשב:

אז איך זוכים?

כרגיל, השאירו תגובה כלשהי. אם בא לכם אתם מוזמנים לענות על השאלה: איך זה שאריה ים לא נחשב למלך חיות הים? אבל לא חובה..

הזוכה בכרטיס זוגי: dikla