המתיחות בין חברי בום פם למשפחת הפשע רמירז רק גוברת ומחריפה בשבועות האחרונים, וכולם יודעים שבסוף זה ייגמר במכות, לא יעזור כלום. לפיכך החליט לאון הסנדק פלדמן, לעשות קצת סדר בשכונה, כי זה לא טוב שחמומי המוח האלה יעשו שוב מהומה, אחרי זה באה משטרה וחבל.

זירת איגרוף אמיתית. הפתרון של לאון הוא לדחוף את שלושת הרמירזים לזירה סטייל רויאל ראמבל, יחד עם שלושת הבום-פמים עד הסוף המר. הוחלט כבר על מקום, השעה נקבעה, ולאון הולך להיות השופט בזירה. הוא אפילו קנה חולצת פסים כזאת לכבוד המאורע. אני מדבר ברצינות, הולכת להיות שם זירה – אורגינל עם חבלים, באמצע מועדון הקומפורט!

אז מי לוקח, עוזי רמירז או אורי כנרות? שניהם נראים מסוכנים עם גופיות האבא מכה שלהם, ושניהם נחשבים לגיטריסטים רצחניים, אבל בת'כלס, לעוזי יש יתרון – הוא תמיד מביא אחים המניאק. מצד שני, גם אורי לא פראייר, יש לו את החבר הזה שלו – טובי. קוראים אותו ככה, למה הוא תמיד מסתובב ברחוב עם טובה במכנסיים (יש ערסים צעצוע שמחביאים סכין פרפר בכיס, אבל טובי לא מתעסק בקטנות). שמעתי, שכל מי שבא להתפלצף עליו, מוצא את עצמו שתול עמוק בתוכה (ועכשיו אתם יודעים למה יש לה סאונד כזה חי). גם איתמר לוי, המתופף של בום פם, כולו עבריין, אין לו אלוהים לממזר הקטן עם מסיכת החזיר בר שלו, מרים מקלות על כל גוליאת שלא יבוא. אויבו המושבע, איתן "אני אפרק'ך ת'תחת" רמירז מכיר את החזיר הזה לא מאתמול, וגם לו יש מקל. יותר ארוך. ומחדד.

אני לא סגור עדיין על מי אני מהמר, אבל מה שבטוח זה שאני לא סומך על לאון שבאמת ישמור על כל העסק שלא ייצא משליטה. כמו שאני מכיר אותו, הבנאדם בטח יהיה שיכור מת כבר אחרי הסיבוב הראשון, ועוד יגנוב את הכוסית עם הביקיני שמסתובבת בזירה עם השלט הזה שאומר… בעצם אני לא ממש סגור על מה הוא אומר, אף פעם לא טרחתי להרים את העיניים עד אליו. אבל מה זה חשוב, תנו לרוסי הזה לשתות, גם ככה אף פעם לא הבנתי מה עושה השופט בקרבות מהסוג הזה, הרי במוזיקה כמו ב-WWF אין באמת חוקים. אולי הוא שם בשביל לקבל בראש את הכסא המתקפל. לאון תיזהר.

איך זוכים?

השאירו תגובה כלשהי. אם בא לכם, אתם יכולים להמר על מי ינצח, או לכתוב מי היה המתאבק האהוב עליכם בכל הזמנים. ההגרלה תהיה פתוחה עד 23:00 ב-3 באוגוסט. יאללה מכות!

הזוכים הם: אבי טולדנו ויפתח