אולי הקטע חדש הזה של סקוורפושר יעזור לכם לשחרר קצת מההתלהבות, לפחות עד ש- Lcd Soundsystem יגיעו לארץ להופעה. תאריך רשמי: ב-31 באוגוסט! השמועות מדברות גם על הופעות של Leftfield ו- Public Image LTD באותו יום ועל אותה הבמה!!!

מה זה הדבר הזה?! פאקינג התחרעות טוטאלית על באס-תופים ואלקטרוניקה שביחד בועטים פסיי-רוק קשוח, אך בכל זאת מלא גרוב. Delta-V הוא קטע יחסית חדש ומאוד חי של Squarepusher, ממליץ לצפות על מסך מלא. ולסגור את האור.

 

אני עדיין לא יכול לטעון שאי פעם ראיתי את סקוורפושר בלייב, אבל אני בהחלט נכחתי בהופעה אחת קטלנית שלו. אני אסביר, זה היה באחד מימיו היפים של פסטיבל גלסטנברי 2005. וכשאני אומר "ימיו היפים", תהיו בטוחים שאני לא מתכוון למזג האויר, שפקד את האיזור כמיטב המסורת האנגלית. הרבה יותר מזה, מזג האויר היה הכי דפוק מזה הרבה שנים בהיסטוריה של הפסטיבל הזה. אנשים התעוררו בבוקר בתוך אוהלים מוצפים, עדיין בהזיות מהלילה שעבר, משאיות נכנסו עד לשטח האוהלים לשאוב מים, והגשם לא הפסיק.

ובחזרה לעניין, באחד הלילות סקוורפושר הופיע אחרון בליינאפ, כשכבר הייתי כל כך גמור מהופעות רצופות, הליכה בתוך ביצות וכל מיני תוספות, שלא הייתי מסוגל יותר לעמוד על הרגליים. אבל לא התכוונתי לפספס אותו. מצאתי את עצמי במשך כל ההופעה שלו, שוכב על הבטן עם הפרצוף בתוך דשא מלא בוץ, דופק עם הידיים על האדמה עם קצב הבאסים, ורקיעות הרגליים שכל הזמן התגבר. אז אמנם לא ממש ראיתי את סקוורפושר בפעולה, אבל לגמרי הייתי בהופעה שלו.