אם תתאמצו ותסיטו את מבטכם לרגע מהארט וורק המדהים שעיצב פילפלד המוכשר בפלאייר הזה, אולי גם תצליחו לקלוט בלמטה שלו איזו קרחנה הולכת להיות שם. ההשקה של אלקאזאם, אלבומם השלישי והחדש של בום פם, הולכת להיות הרבה יותר מהופעה רגילה, זאת תהיה מגה חגיגה: בנוסף לבום פם המעולים, יעלו לבמה גם קותימן הגאון, ספי ועוזי מהאחים רמירז, רדיוטריפ ועוד חברים. בקיצור, יש לי לחלק לכם ארבעה כרטיסים.

באלבום הבכורה מ-2006  בום פם הפציצו עם להיטים כיפים בטירוף, מרקידים ומלאי הומור כמו Wedding Song, Let Me Touch ו- Dalida. גם חתול וחתולה היה באמת שיר אדיר אבל מה שרדיוטריפ עשו ממנו הפך מאז לסוג של המנון של אוכלוסייה שלמה, שבקרוב עומדת להגדיר את עצמה "במצוקה":

ובגרסה המקורית:

אם האלבום הראשון של בום פם נשמע כמו שילוב של מוזיקה יוונית, קריצה לכיוון סרטי הבורקס וגיטרות סטייל דיק דייל, אז אלבומם השני מ-2008, פורטוריקן נייטס, כבר התעופף לו על הרבה יותר השפעות עולמיות. לסאונד הוינטאג' המגניב הם הוסיפו השפעות של גאראג' רוק, דאנסהול ומוזיקת מערבונים. הם אירחו בו אמנים כמו: מאור כהן ששר ב-"שיירת הרוכבים", ברי סחרוף שדפק איתם ביצוע ענק ל-"בום פם" של אריס סאן, ותומר יוסף מהבלקן ביט בוקס שכיכב ב-"רוצה לזוז" – שיר שנתקע על ריפיט בגלגל"צ.

עכשיו בום פם חוזרים עם אלקאזם, אלבומם השלישי והחדש. המוזיקה שלהם התרחבה מסרף מיוזיק ויוונית למוזיקה צוענית ואפילו קריבייאנית, והיום הם בעצם זורמים על כל סגנון שהולך טוב עם אבטיח-בולגרית. לאחרונה הם טיילו בעולם ממועדוני שיכורים לפסטיבלי ענק, חיממו אמנים כמו מתיסיהו וגוגול בורדלו, וגם איכשהו מצאו את עצמם מנגנים מצד אחד במקום כמו פסטיבל אינדינגב ומהצד השני גם על בימת היכל התרבות המעונבת יחד עם התזמורת הפילהרמונית.

אני לא יודע מה מנבא לנו האלבום החדש, אבל זה בדיוק מה שהופך את כל הרעיון של לשמוע את אלקאזם בלייב במוצ"ש לעוד יותר מסקרן.

איך משתתפים בהגרלה?

אההם… א', סטופ! מ'. תשאירו בתגובות שם של חיה שמתחילה באות מ'. די אל תהיו כבדים, גם חיה שמתחילה ב-מ' סופית זה בסדר. טוב נו יאללה, כל חיה שעולה לכם בראש, לא חשוב באיזו אות. (ההגרלה תסגר ביום חמישי, 03/06 בשעה 12:00). הזוכים הם: עידן, רועי, מיכל ואורן. מחכה לכם מייל ממני.