הודעה חשובה לזוכים:
האירוע יתקיים ביום שלישי (מחר! 11/05) ולא כפי שנאמר במייל שנשלח אליכם מקולנוע לב. נתראה שם

סול קיטצ'ן הוא סרט חדש ופאנקי לגמרי, מבית היוצר של הבמאי התורכי-גרמני המעולה פאטי אקין ("קצה גן עדן" ו-"עם הראש בקיר"), ואני שמח לבשר לכם שיש לי כרטיסים זוגיים לחלק לכם לאירוע הקרנת הבכורה החגיגי שלו. וכשאני כותב חגיגי אני מתכוון לזה: חוץ מלצפות בסרט לפני כולם, תזכו גם בפסקול הכפול שלו! הבירה והנשנושים גם כלולים בכרטיס.

מדובר בקומדיית טעויות מרגשת המספרת את סיפורו של זינוס, צעיר חמום מוח שמחזיק מסעדה בשם "סול קיטצ'ן". יום אחד הצרות מתחילות ליפול על זינוס בצרורות: חברתו העיתונאית מודיעה לו שהיא חותכת לשנחאי, הסועדים הקבועים של המסעדה עושים לו חרם על השף החדש, מס הכנסה יושבים לו על הגב עם צווי סגירה ואם כל זה לא מספיק, אז הוא גם סובל מפריצת דיסק. זינוס, שבור הלב מחליט לטוס לסין בעקבות אהובתו, ולהשאיר את ניהול המסעדה בידי אחיו העבריין. כמובן שהכל רק הולך ומתבלגן לו אבל הי, העיקר שאותנו זה מצחיק. זהו סרט על אהבה ועל מוזיקה, על אוכל ועל נשמה או במילים אחרות: על כל מה שצריך כדי להיות מבסוטים באמת. אני כבר רוצה לראות אותו.

זינוס לא לא הולך לרופא (טיפול אלטרנטיבי בלשון המעטה)

הפסקול (הכפול) באמת שווה, מישהו בטוח עשה שם עבודת מחקר רצינית לפני שבחר את השירים. לא מדובר בעוד אסופת להיטי סול ופאנק קלישאתיים ששמעתם באלפי דיסקים אחרים. לצד שמות גדולים מעולם הגרוב השחור כמו קרטיס מייפילד, קווינסי ג'ונז וקול אנד דה גנג (שתופיעה ביום הסטודנט בירושלים!), תמצאו בפסקול הזה גם כל מיני קטעים מגניבים בטירוף של פאנק יווני, אלקטרו, רוק נשי ואפילו קצת דאב. תאמינו לי שכבר האזנתי לכל הפסקול של סול קיטצ'ן פעמיים (השלישית מתבצעת תוך כדי כתיבת שורות אלו), ואני יכול להבטיח לכם שרק המוזיקה לבדה כבר שווה את ההשתתפות בהגרלה. קבלו כמה טעימות מתוכו:

Quincy Jones – Hicky Burr
[podcast]http://www.lightbaz.com/wp-content/uploads/2010/05/02-Quincy-Jones-Hicky-Burr1.mp3[/podcast]

Burning Spear – Walking In Dub
[podcast]http://www.lightbaz.com/wp-content/uploads/2010/05/14-Burning-Spear-Walking-In-Dub.mp3[/podcast]

Love Ravers – Mission Of Love
[podcast]http://www.lightbaz.com/wp-content/uploads/2010/05/18-Love-Ravers-Mission-Of-Love1.mp3[/podcast]

נו יאללה איך זוכים?

צפו בטריילר של הסרט וענו בתגובות על השאלה הבאה: מדוע הדמות הראשית בסרט לא הולכת לרופא? אתם מוזמנים לציין גם שם של אמן פאנק/סול/דיסקו שאהוב עליכם במיוחד, סתם שיהיה יותר מעניין. ההגרלה תיסגר ביום חמישי הקרוב (6/5), בחצות. לזוכים יישלח מייל משמח בהמשך, עם כל הפרטים שצריך.

ההגרלה נחתמה ונסגרה: לזוכים יישלח מייל בימים הקרובים. עכשיו אגלה לכם שהיו לי לא פחות מ-15 כרטיסים לחלק משמע כמעט כולכם יצאתם זוכים! fun 🙂