אולי ההנחתה הכי מפוארת של נרנג'ה עד היום: Yo La Tengo יופיעו בישראל

זהו, עכשיו אפשר רשמית לצעוק את זה: נרנג'ה מביאים את Yo La Tengo לשתי הופעות בישראל! זה ייקרה ב-22.3 וב-23.3 במועדון הבארבי בתל אביב.

אם אתם אוהבים את הלהקה אתם בטח בוכים עכשיו מרוב אושר. אם אתם לא מכירים אותה אתם עומדים להתאהב כי לא קיים דבר כזה "חובב יו לה טנגו" – כל מי שיצא לי לפגוש, שאוהב את מה שהם  עושים, יצא גם שהוא לא פחות משרוף על הלהקה.

אז בדרך לארץ!!! יו לה טנגומי אמר אינדי ולא קיבל? זה הדבר האמיתי חברים. זאת להקת קאלט שיודעת לכסח אבל נחשבת לאחת העדינות שידע עולם הרוק האלטרנטיבי, להקת גיטרות מעולה שלצד להקות כמו סוניק יות' ופייבמנט, הגדירה בלי כוונה את האינדי האמריקאי אי שם עוד בשנות השמונים. הם ענקים בעל כורחם, להקה מניו ג'רזי אשר צמחה אל תוך תודעת הקהל דרך סצינת האנרגראונד של ניו יורק ומשם, לאורך השנים, התפוצצה בשקט אל תוך מעגלים רחבים יותר ויותר של קהלים מחוץ לארצות הברית.

השראה לסרט The School Of Rock של ג'ק בלאק? תגידו אתם:

את יו לה טנגו הקימו ב-1984 הסולן והגיטריסט אירה קפלן ואשתו המתופפת/זמרת ג'ורג'יה האבלי. הזוג התאהב אחד בשני על בסיס סשנים של נגינה יחד ואהבה מטורפת ל- The Velvet Underground, Love וללהקת הPאנק- Mission Of Burma, שהבסיסט שלהם דיויד קונלי אפילו הפיק עבור הזוג את Ride The Tiger, אלבום הבכורה של יו לה טנגו. הצלע השלישית של הלהקה מאוישת ע"י הבאסיסט ג'יימס מקניו מאז האלבום May I Sing With You שיצא ב-92. אגב, שם הלהקה הוא בכלל מספרדית ופירושו "I've Got It" יענו תפשתי או יש לי את זה… או שניהם ביחד.

נרנג'ה אחראים על יבוא כל כך איכותי של הופעות חיות מחו"ל. רק בשנת הפעילות הראשונה שלהם (2009) הם כבר הספיקו להביא לנו את: Why, Calexico, Deerhoof, Mum, M83, The Skatalites, Hanna Hukkleberg והרשימה רק ממשיכה להתארך כל הזמן. אבל יו לה טנגו? זה כבר לא צחוק, לדעתי זאת הולכת להיות ההנחתה הכי מפוארת של נרנג'ה עד היום.

יו לה טנגו הוציאה ב-2009 אלבום מצויין שנקרא Popular Songs. צפו לפולק רוק – גיטרות אקוסטיות שירוממו אתכם ואז ישברו לכם את הלב, צפו לדיסטורז'ן שיבנה ויפרק עליכם חומות של פידבק. לפספס את ההופעה הזאת זה פשע נגד האמנות.

Stockholm Syndrome
[podcast]http://www.lightbaz.com/wp-content/uploads/2010/01/07%20Stockholm%20Syndrome.mp3[/podcast]

My Little Corner Of The World
[podcast]http://www.lightbaz.com/wp-content/uploads/2010/01/16%20My%20Little%20Corner%20Of%20The%20World.mp3[/podcast]

Gentle Hour (Dark Was The Night 2009)
[podcast]http://www.lightbaz.com/wp-content/uploads/2010/01/09%20Gentle%20Hour.mp3[/podcast]