יש לך קולה?

רחמים נמצא בכל מקום. הוא משוטט לאורכם של רחובות העיר כפר סבא כל יום כל היום. הוא קירח. הוא אוהב נובלס. הוא תמיד בא אלייך באמצע הרחוב ומבקש סיגרייה או קולה או מברך אותך ב- "לילה טוב" גם כשהשמש במרכז השמיים. הוא שואל שוב ושוב את אותה השאלה:

"אתה סולח לי?"

הוא לא ייפגע בזבוב, למרות שהוא יכול להבהיל אותך כהוגן אם הוא פונה אלייך בפעם הראשונה כשאתה בן 8.. שואל אותך אם אתה מוכן לסלוח לו..

כל החבר'ה בכפר סבא אוהבים את רחמים. כמעט מעריצים אותו. יש על שמו קבוצה בפייסבוק עם 1000 חברים. אבל כולם גם צוחקים על רחמים בכפר סבא. כי הוא נחמד ומצחיק ויש לו לפעמים כובע טמבל. כולם מכירים את השמועה על כך שהוא בכלל לא משוגע אלא פגוע מלחמה. רחמים הוא איש מסכן.

גם את שמשון הגיבור כולם אוהבים (כמעט מאה שבעים אלף צפיות נכון להיום)

בכיתי חמוצים מרוב צחוק שראיתי את זה פעם ראשונה. וגם בפעם השנייה נקרעתי. אבל בפעם השלישית פתאום רחמים עלה בראשי. ואז הפסקתי לצחוק, כי שמשון גם הוא איש מסכן. תשמעו איך הוא מדבר, כמה כעס יש בו. כמה אכזבה.

כל המדינה נקרעת עליו מצחוק ביו-טיוב. הוא כל כך פופולרי שכשמחפשים "שמשון הגיבור" בגוגל מקבלים את השיכור השכונתי הזה בראש עמוד התוצאות. אני בטוח שהחבר'ה בשכונה שלו באמת אוהבים אותו ולא רוצים לפגוע בו. אבל לצלם אותו בוידאו זה לא אותו הדבר כמו לצלם בוידאו מסכן שחוטף בטעות כדור בייסבול לביצים ממאתיים מטר. זה פשוט לא אותו הדבר. אבל זה כל כך מצחיק.

שמשון הגיבור הטראגי (נא להרגיש אשמה כשאתם צוחקים. תודה.)